Zoznámme sa, ja som Miloš

Pôsobím ako profesionálny svadobný, portrétny a eventový fotograf v meste Nitra a jeho širšom okolí. Najčastejšie fotím svadby, krstiny, koncerty, divadlá, firemné alebo spoločenské podujatia a iné udalosti.

Môj fotografický štýl je dokumentárny. Pri fotení sa nezameriavam iba na veľké okamžiky. Zachytávam aj drobné maličkosti, pomocou ktorých dokážem celistvo vyobraziť danú udalosť.

Autentický okamih

Pre niekoho bežný a pre niekoho výnimočný okamih. No ja sa snažím byť autentický tak, ako to daný moment dovoľuje. Čo fotografia, to iný príbeh.

 

Ako jeho rozprávač, rozprávam podstatu, charakter ľudí a udalostí spontánnym spôsobom. To vytvára večné spomienky a zanecháva zbierku fotografií, ktoré si budete vážiť.

Fotky šité na mieru

Každá moja fotografia je jedinečná a šitá na mieru individuálnym preferenciám. Výsledkom sú prirodzené, zmysluplné a nadčasové fotografie na celý život.

 

Ponúkam seba samého, taký, aký som, nič viac, nič menej. Tvorivosť, ústretovosť a priateľský prístup. Byť fotografom je výsadou a vážim si to, čo robím a s kým spolupracujem.

Mojimi klientmi sú jednotlivci alebo firmy. Fotil som pre: Fotogaléria TrafačkaZdruženie StormHideparkNitriansky hradNitrianska GalériaMesto NitraMilotyGio CaffePpinchMareenaFlaam festival a ďalších.

Vytvorme niečo osobité a originálne

Niečo, čo bude vytvorené spoločnými silami odo mňa pre vás.